Perkant už 35 Eur NEMOKAMAS standartinis pristatymas visoje Lietuvoje!

Beta Gliukanai – stiprūs imuninės sistemos stimuliatoriai

full-shot-family-running-meadow (1)

Šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas, netinkama mityba bei mažas fizinis aktyvumas dažnai prisideda prie imuninės sistemos susilpnėjimo. 

Žmogaus imuninės sistemos silpnėjimas – viena esminių daugelio susirgimų priežasčių. Kuomet į organizmą patenka infekcijos ar svetimos medžiagos, pavyzdžiui, bakterijos ir virusai, įsijungia apsauginė ir gynybinė reakcijos. Tuo pačiu sujudinama ir imuninė sistema, kuri pradeda kovoti su infekcijos židiniu, stengdamasi padaryti kuo mažesnę žalą organizmui. Tačiau pastebimai silpnesnis imunitetas ir per daug aktyvus imuninis atsakas gali pridaryti daug žalos – imunitetas dar labiau nusilps ir žmogus taps mažiau atsparus įvairioms ligoms, pavyzdžiui, astmai, autoimuniniams sutrikimams ir net vėžiui. Vis dėlto, padėti gali imunomoduliatoriai – imuninės sistemos koregavimui skirtos priemonės, kurios skatina imuninės sistemos veiklą bei padeda organizmui kovoti su įvairiomis ligomis. Vienas geriausių natūralių imunomoduliacijos ginklų, siekiant  sustiprinti imunitetą, yra beta gliukanai.

Ar žinote, kas yra beta gliukanai ir kodėl jie tokie svarbūs mūsų imuninei sistemai?
Papasakosime jums plačiau.

Stipri imuninė sistema ir beta gliukanai 

Imuninės sistemos susilpnėjimas lemia daugelio ligų ir negalavimų atsiradimą. Kai imuninė sistema nusilpusi, į organizmą patekę virusai ar bakterijos geba įveikti organizmo apsaugą ir sukelti infekcijas ar uždegimus. Tuo tarpu, stipri imuninė sistema įjungia gynybinį režimą ir apsaugo nuo žalos organizmui.

Kaip padėti imuninei sistemai?
Beta gliukanai – viena iš svarbių medžiagų, kuri padeda stiprinti imunitetą ir apsaugoti nuo įvairių susirgimų. Deja, žmogaus organizmas pats beta gliukanų negamina, todėl ypač svarbu jais reguliariai papildyti organizmą. 

Kas yra beta gliukanai? 

Gliukanas – tai yra gamtinės kilmės polisacharidas, kurio galima rasti mielėse, jūros dumbliuose, javuose, grybuose. Imuniteto apsaugai naudojamas išgrynintas beta gliukanas, kuris ir padeda suaktyvinti mūsų organizmo imuninę sistemą. 
Beta gliukanas – šakotasis polisacharidas, yra stiprus imuninės sistemos stimuliatorius, kuris aktyvina apsaugines organizmo funkcijas, stabdo bakterijų, virusų, grybelių ir parazitų plitimą, skatina žaizdų gijimą, slopina uždegimą bei padeda greičiau įveikti peršalimo ligas.

Beta gliukanai ir onkologiniai susirgimai 

Be jokios abejonės, viena sunkiausių ligų, su kuria kovoti reikia itin stipraus organizmo – tai onkologiniai susirgimai.
Kuo šiuo atveju naudingi beta gliukanai?
Jie padeda aktyvuoti imunines ląsteles, antikūnius, pakitimų turinčius limfocitus, kurie suveikia kaip imuninis atsakas. Antikūniai, susijungę kartu su beta gliukanais, padeda organizmui stipriai kovoti su ligos sukėlėju. 

Luisvilio universitete (JAV) ir Memorialiniame Sloan – Kettering vėžio centre (JAV) buvo atliekami tyrimai, kurių metu buvo tiriamos piktybinius auglius turinčios pelės. Tyrimo metu atrasta, kad beta gliukanai smarkiai pagerino imuninės sistemos atsaką.

Beta gliukanai naudingi ne tik jau kovojant su onkologiniais susirgimais, bet ir profilaktikai. 

Beta gliukanai ir odos sveikata

Ar žinojote, kad odoje yra Langerhanso ląstelės, kurios atsakingos už odos apsaugą nuo aplinkos poveikio bei padeda apsaugoti odą nuo uždegimų. Deja, tačiau UV spinduliai susilpnina šių ląstelių veikimą, padidėja laisvųjų radikalų kiekis, tai lemia mažesnę odos apsaugą. 

Beta gliukanai padeda apsaugoti šias ląsteles nuo UV ir laisvųjų radikalų žalos, taip leisdami joms atlikti savo darbą – saugoti odą.  

Kuo dar naudingi beta gliukanai?

Beta gliukanai – itin universalūs ir yra puikūs pagalbininkai nuo įvairių negalavimų. Jie gali padėti sureguliuoti choresterolio kiekį kraujyje. Beta gliukanai ypač naudingi sergant peršalimo ligomis ar tiems, kuriuos nuolat vargina alergijos. Jie padeda slopinti nosies bei gerklės gleivinės dirglumą ir veikia kaip natūralūs antibiotikai, be to, padeda palengvinti atsikosėjimą. 

Jie naudingi ir norintiems mažinti kraujo spaudimą, sureguliuoti gliukozės kiekį kraujyje. Beta gliukanus rekomenduojama vartoti ir po operacijų, kaip profilaktiką apsaugant organizmą nuo infekcijų sukėlėjų.  

Beta gliukanai gali būti naudingi ir tiems, kuriuos nuolat vargina pūslelinė, dirgliosios žarnos sindromas, jaučiantiems organizmo išsekimą, turintiems problemų su kepenimis, plaučiais.  

 Stiprinkite imuninę sistemą

Nepamirškite stiprinti savo imuninės sistemos. Tam pasitelkite sveiką, subalansuotą mitybą, didesnį fizinį aktyvumą, daugiau būkite gryname ore.
Profilaktiškai vartokite beta gliukanus, kurie yra naudinga priemonė, stimuliuojanti imuninės sistemos darbą. 

Ar žinojote, kad beta gliukanų naudą imuninei sistemai žmonės žinojo jau daugiau nei prieš 80 metų. O itin intensyvūs moksliniai tyrinėjimai buvo atliekami 1998 – 2006 metais. 

Beta gliukanai – kur jų rasti?

Turbūt kiekvienam kyla klausimas – kaip organizmą papildyti beta gliukanais ir sustiprinti imuninės sistemos darbą?
Pirmiausia, tai galite padaryti ir natūraliai, gaunant juos su tokiais produktais, kaip mielės, grybai (šitaki, maytaki, reishi, cordicepsas).
Žinoma, tai nėra tie produktai, kuriuos dažnai vartojame, todėl vienas lengviausių būdų organizmą aprūpinti pakankamu kiekiu beta gliukanų – vartoti papildus.  

Apie mus – esame VitaLibro komanda, kuri rūpinasi, kad jūs gautumėte itin aukštos kokybės, suderintus maisto papildus. Mūsų tikslas ir misija – jūsų gera savijauta, grožis ir jaunystė. Mūsų produktus rasite čia: https://vitalibro.com/products/